5 najlepszych dostawców mebli ulicznych

Zano

28 lat doświadczenia, około 20 000 realizacji dla klientów z całego świata i wciąż świeże spojrzenie na projekty mebli miejskich.

Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami Zano jest w stanie zaoferować produkty o doskonałej jakości wykonania, a także może wykonać skomplikować projekty.

www.zano.pl

Vestre

Vestre jest wiodącym producentem mebli dla miast, parków i przestrzeni publicznych na świeżym powietrzu.

Współpracują ze znanymi projektantami skandynawskimi i otrzymali liczne nagrody projektowe. Produkty firmy Vestre produkowane są w Norwegii i Szwecji przy użyciu najwyższej jakości materiałów o stałej jakości, co pozwala od wielu lat bez problemu korzystać z nich.

www.vestre.co.uk

Street Furniture Australia

Ukierunkowany na projekt producent Street Furniture Australia ma na celu poprawę sfery publicznej poprzez innowacyjne i ponadczasowe produkty.

Od 1986 roku firma Street Furniture Australia zajmuje się dostawą mebli ulicznych dla ponad 25 000 projektów, zarówno publicznych, jak i prywatnych, w Australii i na świecie.

www.streetfurniture.com/au/

Streetlife

Profesjonalnie wyszkolony zespół Streetlife mówi językiem architektów krajobrazu.

Wieloletnie doświadczenie z trwałymi materiałami i konstrukcjami odpornymi na wandalizm w przestrzeni publicznej sprawia, że Streetlife jest silnym partnerem do pracy.

www.streetlife.nl/en/