O Nas

Przestrzeń publiczna została utworzona przez irlandzkie firmy zajmujące się tą samą branżą i oferuje połączone talenty wszystkich organów za pośrednictwem jednego podmiotu. Z siedzibą w Bray niedaleko Dublina w Irlandii pokrywamy rynek brytyjski i irlandzki w sposób zrozumiały współpracując z najbardziej wpływowymi architektami i projektantami miejskimi na tych wyspach. Naszym celem jest przybliżenie najbardziej innowacyjnych koncepcji i koncepcji w meblach miejskich dla tych, którzy mogą dyktować sposób, w jaki nasze autostrady i tereny zielone będą patrzeć w przyszłość.
Oprócz współpracy z najlepszymi projektantami z Europy, naszymi partnerami w Hiszpanii, Holandii, Belgii, stworzyliśmy mały projekt, który ma zachęcić i promować umiejętności młodych irlandzkich projektantów, którzy mogą przynieść unikalne i odmienne podejście do zasad mebli streetworkingowych. W ciągu najbliższych kilku lat zaczniesz widzieć wyniki tego sponsoringu w markowych „Litterman” i „jeszcze wprowadzonym” „Arlo Green”. Marka Arlo Green połączy projekty z nie tylko irlandzkiego, ale również mamy nadzieję z innych zakątków tych wysp.

Możemy także oferować naszym klientom kompleksową usługę projektową. Obejmuje to nie tylko opracowanie i projektowanie produktu, ale również produkcję i marketing, jeśli jest to wymagane. Może to obejmować precyzyjne prace ze stali nierdzewnej do betonu architektonicznego. Współpracowaliśmy już z wieloma brytyjskimi architektami i wyprodukowaliśmy dla nich produkty.

Opowiedz nam o swoich pomysłach

Czytaj więcej: www.publicspaces.eu

Produkty

Kontakt

Unit 1a Southern Cross Business Park
Bray, Wicklow , Irlandia

Telefon : + 353 1 2864995/6
Free UK. No. : 0808 1011590

email: sales@publicspaces.eu
strona internetowa: www.publicspaces.eu