Historia

Street Furniture Works to nowa nazwa dla Street Furniture Voss – nie została przejęta, ale została przeniesiona i nadana naszym produktom nowe nazwy w ramach niewielkiej ekspansji biznesowej i odświeżenia. Jesteśmy bardzo dobrze ugruntowaną firmą w Wielkiej Brytanii, która teraz przeniosła się do kreatywnego kwartału Bristol Harbourside, wyspy Spike Island. Specjalizujemy się w solidnych elementach mebli ulicznych, które projektujemy, sprzedajemy i dystrybuujemy bezpośrednio do naszych klientów.

Wiele tysięcy naszych produktów zostało dostarczonych, wypróbowanych, przetestowanych i opracowanych w ciągu ostatnich 18 lat i jest uznana przez architektów, architektów krajobrazu, inżynierów i menedżerów projektów

Filozofia projektowania

Street Furniture Works nie jest agencją, która kupuje z zagranicy lub firmą, która kopiuje projekty innych, oferujemy oryginalne i bieżące produkty, zaprojektowane w realnych sytuacjach po realistycznych cenach.

Projektujemy wszystko w domu, zachowując elegancką prostotę w połączeniu z wysoką jakością budowania, której nie widać gdzie indziej – nasze produkty są na tyle różne, aby przyczynić się do tożsamości systemu, nie będąc zbyt rewolucyjnym, ryzykownym czy dziwacznym.

Nasz dyrektor zarządzający pochodzi z kontekstu projektowania krajobrazu i wewnętrznie zdaje sobie sprawę ze znaczenia zrównoważonego rozwoju w środowisku budowanym i naturalnym. Rozumiemy zalety wynikające z wykorzystania dobrze zaprojektowanych przedmiotów, które pomogą podnieść jakość i charakter danego środowiska, czy to w nowoczesnym, czy historycznym otoczeniu.

Produkty

Kontakt