Draffin

[vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_single_image image=”1286″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”1287″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

KIM JESTEŚMY
Draffin projektuje i produkuje meble w miejscach publicznych oraz infrastrukturę zbierania odpadów dla rządów, klientów edukacyjnych i handlowych w całej Australii i Azji.
Pomimo tego, że mamy jeden z najbardziej obszernych zakresów produktów będących własnością firmy, chętnie dzielimy się swoimi doświadczeniami i wiedzą z naszymi klientami, aby wspólnie pracować nad rozwiązaniami niestandardowymi.

Od 60 lat firma Draffin stworzyła nazwisko, które oznacza jakość, obsługę i integralność. Do tej pory firma rodzinna, jest w całości własnością Australii, produkuje wszystkie swoje produkty w Australii, pozyskuje wszystkie materiały z australijskich firm i zatrudnia ponad 30 pracowników lokalnych.

W bardzo trudnej branży, Draffin pozostawał w biznesie od ponad 60 lat, gdzie wielu innych zawiodło. Wynika to z obsługi klienta i uczciwości. Wierzymy w jakość i postąpmy z tym, co robimy.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

PRODUKTY

[/vc_column_text][td_block_3 custom_title=”” category_id=”166″ limit=”6″][vc_column_text]

KONTAKT
E.P. Draffin Manufacturing Pty. Ltd.
Główne biuro
 9 Edelmaier Street, Bayswater, Victoria, Australia, 3153.
+61 3 9720 1033
info@draffin.com.au
+61 3 9720 5508

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]